Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 46 "Дивосвіт" Кам'янської міської ради

Наш дитячий садок

Гімн садочка

«Дивосвіт»

1. У нашому місті багато садків,

Ростуть в них веселі малята.

Садок "Дивосвіт" - він найкращий з усіх,

У нас кожен день наче свято.

Приспів

На садочок "Дивосвіт"

Нас навчає, розвиває.

В місті є такий садок,

Всі про нього знають.

Наш садочок "Дивосвіт"

Всіх запрошує, вітає.

Любим ми дитинства світ -

І про це співаєм.

2. Ми любимо всі наш дитячий садок.

І нас у садочку чекають.

Тут нам дарують відкриті серця

І жити у світі навчають.

Приспів

Двоповерхова будівля дошкільного закладу №46 «Дивосвіт» влітку потопає у зелені квітів і дерев, а взимку ховається за старими  берізками та ялинками. Величезна територія дитсадка приваблює яскравими ігровими майданчиками, доглянутими квітниками. В просторих і світлих групових кімнатах знайшли місце багатофункціональні розвиваючі зони з ігровим і природним матеріалом, затишні спальні для відпочинку.

ДНЗ №46 «Дивосвіт» – це справжній дитячий світ, де панують ігри, розваги і цікаве навчання.

«Дивосвіт» — це 6 вікових груп, з яких 1для малят раннього віку, 5 – для дітей дошкільного віку.

Станом на 01.09.2022 відвідують дошкільний заклад 122 дитини. Групові кімнати обладнані необхідними меблями, мають сучасний дизайн, враховані санітарно - гігієнічні умови для перебування дітей. В дошкільному закладі функціонує :

•             медичний кабінет

•             світла та простора музично – фізкультурна зала;

•             методичний кабінет;

Освітня робота в закладі здійснюється за програмою розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля» та «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт».

Пріоритетний напрямок роботи дошкільного навчального закладу «Дивосвіт» - художньо – естетичний розвиток дошкільнят.

Освітньо-виховною роботою в закладі займаються 16 педагогів:

вихователь-методист;

практичний психолог;

музичний керівник;

інструктор з фізичної культури;

асистент вихователя;

10 вихователів

10 педагогів мають вищу освіту, 3 педагоги мають вищу кваліфікаційну категорію, 1 педагог мають другу кваліфікаційну категорію, 2  – кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії", 4 педагоги мають педагогічне звання «вихователь – методист», 1 педагог-педагогічне звання "старший вихователь".

Атмосфера затишку і любові створена у всіх вікових групах закладу. Різноманітний і цікавий світ іграшок допомагає малюкам зробити перші кроки у пізнанні навколишнього.

В тематичних розвивальних  осередках  малятам завжди знайдеться заняття до душі.

Ми дбаємо про те, щоб через предметно – ігрове середовище оптимально розгорнути самостійну діяльність дошкільнят, надати їм право вибору.

У нас працює гурток "Грація" з хореографії.

Життєдіяльність колективу нашого дошкільного закладу багатогранна й різноманітна. Але головним його завданням є:

•      допомогти вихованцям віднайти своє місце в житті;

•      навчитись не лише існувати, а й повноцінно жити;

•      почуватися щасливим, потрібним іншим.

Вся навчально-виховна робота дошкільного закладу направлена на:

1. Індивідуальний та диференційований підхід до дітей.

2. Емоційне спілкування дитини з природою як умова творчого осягнення світу.

3. Комплексний підхід, що передбачає розвиток чуттєвої сфери.

4. Засвоєння певного кола  знань та оволодіння практичними діями.

5. Формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду.

Організація освітнього процесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників.

Музично-естетична діяльність у дошкільному закладі розглядається як цілісна система. В ДНЗ чудова музична зала, яка є естетично оформленою, з сучасними технічними засобами. Організовані музичним керівником свята, розваги несуть справжнє естетичне задоволення дітям та батькам. Є свій ляльковий театр. Силами педагогів та вихованців проводяться лялькові та театральні вистави, які завжди створюють атмосферу справжньої радості у дітей.

Вихованці закладу приймають активну участь не тільки в житті ДНЗ, а є учасниками багатьох заходів в місті: музичних фестивалів, конкурсів малюнків, різноманітних виставок , спортивних свят та інше

У зв'язку з введенням на території України воєнного стану виникла необхідність в облаштуванні тимчасового укриття. Під час оголошення сигналу "Повітряна тривога"  наші вихованці знаходяться в безпеці в укритті, де створені всі необхідні умови для комфортного перебування дітей.